मङ्लबार, बैशाख ११, २०८१

प्रचण्डले दिएको पुनरावलोकन निवेदन सर्वोच्च अदालत द्वारा अस्वीकार 

काठमाडौं । नेकपा (माओवादी) केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको पुनरवलोकन निवेदनमा सर्वोच्च अदालतले अस्वीकार गरेको छ । बिहीबार सर्वोच्चको पूर्ण इजलासले पुनरावलोकनको निवेदनलाई अनुमति नदिने फैसला गरेको हो ।

प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर राणा, न्यायाधीशहरु तेजबहादुर केसी र प्रकाश कुमार ढुंगानाको संयुक्त इजलासले प्रचण्डले मंगलबार दर्ता गरेको फैसला पुनरवलोकनको निवेदनलाई अनुमति नदिने फैसला गरेको सर्वोच्च स्रोतले जनाएको छ ।

गत फागुन २३ गते सर्वोच्चले ऋषिराम कट्टेलको पक्षमा फैसला गर्दै नेकपा नाम उनकै भएको ठहर गरेको थियो । साथै सर्वोच्चले त्यही फैसलामा माओवादी केन्द्र र एमालेबीचको एकता पनि बदर गरिदिएको थियो । सोही फैसलाविरुद्ध प्रचण्ड पुनरवलोकनका लागि १७ गते सर्वोच्च जानुभएको थियो ।

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?