मङ्लबार, बैशाख ११, २०८१

राष्ट्रिय जनमोर्चा झिमरुक ३को प्रशिक्षण सम्पन्न

खिम बहादुर बिक प्युठान झिमरुक                  राष्ट्रिय जनमोर्चा झिमरुक गाउपालिका को झिमरुक गाउपालिका का ८ ओटै वार्डमा राष्ट्रिय जनमोर्चा सम्बद्ध सबै जनबर्गिय मोर्चाहरुका अगुवा कार्येकर्ता संगठनात्मक प्रशिक्षण कार्यक्रम अभियान आज झिमरुक गाउपालिका ३ नम्बर वार्डमा अगुवा कार्येकर्ता हरुको प्रशिक्षणनात्मक भेला डाडाडिही मैदानमा सम्पन्न भयेको छ।मोर्चाका वार्ड अध्यक्ष तेजबहादुर खडका को अध्यक्षता वार्ड नम्बर ३ का सदस्य नबराज के सि को सन्चालनमा सन्चालित भेलामा रेकम बहादुर महतारा ले उपस्थित सबैलाइ स्वागत गर्नु भयेको थियो,भेलामा रा ज मो प्युठान जिल्ला सदस्य एबम झिमरुक ५ का वार्ड अध्यक्ष टीका जि सि को प्रमुख अतिथि रहेको थियो र रा ज मो झिमरुक पालिका अध्यक्ष शिद्दिमान जि सि,अखिल नेपाल किसान महासङ्ह प्युठान जिल्ला अध्यक्ष एबम वार्ड ३ का अध्यक्ष मीन बहादुर खत्री, मुल प्रबाह अखिल भारत नेपाली एकता समाजका केन्द्रिय सदस्य खिम बहादुर बि क,अखिल छैटौं केन्द्रिय सदस्य एबम प्युठान का अध्यक्ष नवीन के सि, जातीय समता समाज प्युठान जिल्ला कोषाध्यक्ष बिनोद बि क अ ने यु संघ झिमरुक पालिका अध्यक्ष अर्जुन के सि,अखिल छैटौं झिमरुक गाउँपालिका अध्यक्ष बिस्वास एम सि,लगायेत,रबिन एम सि,मन्जु महतारा कृष्ण बराल मोहन कुमार बि क,जुमान बि क,भुपाल थापा,वरिष्ठ बामपंथी नेता डन्ड बहादुर के सि सहितको अतिथीत्व रहेको थियो!
भेला मा प्रमुख अतिथी टीका जि सि ले संगठनात्मक ,देसको समसामाहिक राजनैतिक अबस्था,आगामी कार्यक्रम बारे प्रशिक्षण दिनु भयेको थियो,तेसैगरी भेलामा शिद्दिमान जि सि,मीन बहादुर खत्री ,खिम बहादुर बि क ,नवीन के सि बिनोद बि क, मन्जु महतारा र अर्जुन के सि ले पनि सम्बोधन गर्नु भयेको थियो,
भेलामा अगुवा कार्येकर्ता हरुको उल्लेखनीय उपस्तिथि बिच भेलाले आगामी संगठनात्मक कार्यक्रम हरुको घोषण सहित भेला अति अनुसासित र सानदार रुपमा समापन भयेको थियो।

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?